To co już za mną:

Wpisy archiwalne w miesiącu

Grudzień, 2012

Dystans całkowity:635.00 km (w terenie 0.00 km; 0.00%)
Czas w ruchu:29:41
Średnia prędkość:28.63 km/h
Maksymalna prędkość:52.00 km/h
Suma podjazdów:1144 m
Maks. tętno maksymalne:196 (98 %)
Maks. tętno średnie:176 (88 %)
Suma kalorii:16417 kcal
Liczba aktywności:21
Średnio na aktywność:42.33 km i 1h 24m
Więcej statystyk

Urodzinowy futsal ;))

Piątek, 14 grudnia 2012 · Komentarze(1)
No to się dzisiaj chłopaki postarali.. Dziś ten szczególny dzień, w którym dokładnie 21lat i 16h temu urodził się ten jeden jedyny, niepowtarzalny, piękny, najlepszy i co najważniejsze SKROMNY Kris :))

Śpiewanie sto lat było najlepsze :D No ale później pograliśmy w piłkę, było mega dobrze, składu swojego nie zamienię chyba nigdy, tak jak teraz to gra się świetnie - super technicznie, zgranie, każdy wie co ma robić, jak grać, dużo zabawy piłką, nikt się na nikogo nie złości...! I o to chodzi ;) CR7 vel [ostatnio] Podolski dziś się nieźle popisywał.. :D

Jutro uczelnia, później basen, jeszcze później piwo z paczką z hali, spanie, uczelnia, spanie i nowy dzień tygodnia :D

Ależ to leci ;)

Pozdrówka!

Zapraszam do komentowania wpisów | Komentarze(1)

Żegna 20-latek, powita 21-latek :))

Czwartek, 13 grudnia 2012 · Komentarze(0)
Kategoria Trenażer
Czas leci jak szalony, nie zatrzymuje się ani na chwilę...
Każdy z nas ma go z założenia tyle samo, jednak nie wszyscy możemy go wykorzystać równie efektywnie...
Pamiętam jeszcze jak pierwszy raz siedziałem na szosie, tfu - na rowerku z bocznymi kółkami..
Niewyobrażalnie się wszystko zmienia, diametralne różnice dostrzegam nawet sam w sobie...

A czemu tak sobie wspominam ? Ponieważ za około 12h będę obchodził 21-wszą rocznicę, 21 lat minie od daty produkcji, 21 lat ciągłej pracy nad sobą, 21 lat codziennego udoskonalania i zbierania doświadczeń... 21 lat jak z bicza strzelił minęło jak parę godzin...

Zbliżają się kolejne, już 21-wsze dla mnie Święta Bożego Narodzenia, kolejny - 21-wszy Sylwester... A później kolejny szóstego stycznia i pierwszy wyścig w Topoli :)

Dzisiaj jednostajny trening, równy, no dobrze, z dwoma interwałami, ale nie mogłem się powstrzymać :) Jechałem jak mi organizm dyktował.

Teraz czeka mnie 3-dniowa karencja rowerowa, gdyż ponownie muszę nawiedzić uczelnię, może uda się w między czasie wejść na pływalnię i popływać w spokoju :)

caD: 88

Mój motywator: :)

Zapraszam do komentowania wpisów | Komentarze(0)

Rowerowo do pracy, rowerowo po pracy :)

Środa, 12 grudnia 2012 · Komentarze(0)
Kategoria Trenażer
Mój pomykacz Giant Revel 2 Discs daje radę ;) Oby tylko nie przerdzewiał mu napęd od sypanej na drogi soli to będzie dobrze... Ciężko się dzisiaj jechało, ale lepiej niż na wczorajszym flaku :D Od groma śniegu na śmieszkach rowerowych - nie ma komu ich odgarniać, masakra :/

Po powrocie zabrałem się najpierw za ogólną siłkę, dzisiaj podarowałem sobie wchodzenie na stopień przez wczorajsze bóle kolanowa, ale już jakby lepiej i przysiady weszły nieźle w nogi, do tego typowa ogólnorozwojówka czytaj brzuszki pompki etc. etc :)

Później godzina trenażera, też mocno, całą godzine, z jednym mocnym interwałem na poziomie prawie 180ud/min :) Wszedł dzisiejszy trening nieźle w nogi, jestem zadowolony :)

caD: 86

Mój pomykacz do pracy, treningi i zawody - w śniegu, po suchym asfalcie i w lesie ! Uniwersalny! :)

Zapraszam do komentowania wpisów | Komentarze(0)

Do i z pracy na flaku, trenażerowo z bólem...

Wtorek, 11 grudnia 2012 · Komentarze(0)
Kategoria Trenażer
Heh.. Dziwny dzisiaj dzionek...

Wczoraj w pracy postanowiłem, że zaczynam zakladać czapkę na glowę i można śmiało jeździć rowerem do pracy! Przecież wyżelować można się na miejscu ;) tak też zrobiłem, wczoraj chwilę się przejechałem zobaczyć czy wszystko w porządku po długim okresie nieuzywania roweru i stwierdziłem że wszystko gra oprócz zamknięcia do roweru, które ledwo co działa na mrozie ;)

A tu dzisiaj od rana niezłe zdziwienie, wsiadam na rower patrzę flak! Totalne zero powietrza.. No to nie ma wyboru, kluczyk od auta zostawiony w domu, do pracy na pieszo już nie zdążę.. jadę!

Nie należało to do najprzyjemniejszych aczkolwiek nie bylo innego wyjścia, po pracy szybko do serwisu, gdzie się okazało że igła/kolec jeżyny wbił się w oponę pprzebijając dętkę! To musialo stać się wczoraj i przez noc sobie powoli powietrze schodziło, obyło się bez centrowania koła, na szczęście wytrzymało! :)


Dalej to już trening, w domu, najpierw 45min ze sztangielkami, gdzie niestety pierwszy raz od dawna znowu mocno zabolało kolano, natychmiast odpuściłem dalsze siłowe ćwiczenia i wsiadłem rozkręcić nogi na trenażerze.. Ból odpuścił więc pozwoliłem sobie na ciężki, mocny ale szybki interwał... 10 minut na tętnie 170-175ud. Nie wiem jak z watą, watami i tymi pierdołami przy takim interwale, ale jakby ktoś chciał pozyczyć trochę waty, watów czy co to ja mogę cosik oddać :)

A tak się prezentuję [niestety nie w całej okazałości] na rowerze w drodze do pracy! :) Czapka i rękawice z szosowych poczynań :) Nie było zimno, bo i prędkość nie za duża co by się nie upocić ;) Bo reszta powietrza za bardzo nie przepuszcza ;]

Zapraszam do komentowania wpisów | Komentarze(0)

We will roll - on the floor !!!

Poniedziałek, 10 grudnia 2012 · Komentarze(0)
Kategoria Trenażer
Czyli jak nie dać się zabić nudzie na trenażerze... Wystarczy odpowiednia nuta i można hasać jak sarenka ;)

Ale od początku, weekend zupełnie nierowerowy - uczelnia wezwała i nie było zmiłuj, egzamin z rachunkowości kosztów + seminarium do pracy licencjackiej i niestety było trzeba wybrać ważniejsze...

W niedzielę sobie "trochę" poprawiłem humor na zakupach - też nierowerowe ale miałem kaprys, coś mi się spodobało na zawodach w Kluczborku i musiałem to mieć - buty ! do tego spodnie i sweter.. Siano zostawione w sklepach, ale z portfela jakby nic nie ubyło...no tak, przecież płaciłem kartą ;)) Nowoczesny jestem :D Chociaż nie, bo płaci się już telefonami.. fuck!

Interkolowcy mieli śniegowo leśne zawody w Topoli Małej, a ja pisałem egzamin.. No to powiedziałem sobie, że muszę to odbić dla własnej satysfakcji...

No to wsiadłem na trenażer.. Zleciało jak z bicza strzelił, trzymalem się cały czas zamierzenie w górnej części strefy tlenowej, do tego 5 interwałów po 3m 24s z muzyką zamieszczoną poniżej + sporo interwałów w stylu gangnam oglądając poczynania Contadora i innych na Vuelcie...

Po tym wziąłem się za pisanie pracy licencjackiej, wyszły aż 3,5 strony! Jestem z siebie dumny, codziennie taka ilość i zleci jak z bicza strzelił ;)

Ps. Jutro mimo mrozu do pracy jadę rowerem! Czapa na głowę, a żelik do torby i włos zrobimy w pracy '_'

cad: 86

To jest ta muzyka, the best!


Takie tam, z galerii ostrowskiej:

Zapraszam do komentowania wpisów | Komentarze(0)

Futsal :)

Piątek, 7 grudnia 2012 · Komentarze(0)
Kategoria Ze zdjęciami
Miałem coś pojeździć na trenażerze, ale musiałem zweryfikować swoje plany głównie chyba przez zmęczenie. Mianowicie zaspałem dzisiaj do pracy i to całkiem sporo, nie słyszałem budzika [i co najmniej 2 drzemek] - na telefonie było pokazane że dzwoniło pieruństwo, więc stwierdziłem że organizm domaga się choć trochę odpoczynku...

Dzisiaj za to po pracy odpoczynek, a później piłka nożna halowa - jak co tydzień w piątki :) Dzisiaj bardzo fajna gra, bardzo techniczna ! [w końcu było z kim grać!] Pobiegałem, interwały porobiłem :) Teraz za to czekają mnie dwa dni szkoły - raczej zupełnie wolne robie od wysiłku fizycznego ;) Po prostu może braknąć czasu :]

No to bywajcie przyjaciele... :D

Ps. Genialnie się wchodzi autem w zakręty na ręcznym :D Jednak ten śnieg nie jest taki zły :p

pozdro! :)

Zapraszam do komentowania wpisów | Komentarze(0)

Pada śnieg pada śnieg i niech pada wciąż ! mikołajki :))

Czwartek, 6 grudnia 2012 · Komentarze(2)
Kategoria Trenażer
A co mi tam, będę złośliwy dla szosowców :D Niech sypie ile wlezie, a bynajmniej tak do 19-20.12.2012r. co by jak będę miał wolne w weekend i święta trochę pojeździć :D Chociaż już w sumie mnie się to nie tyczy przez posiadanie MTB :) Śnieg czy nie wyjśc na rower można ;))

Dzisiaj kolejna godzina trenażera poprzedzona siłą. Dołożyłem sobie do wdrapywania się na drabkę ponad 10kg co daje łącznie ze mną wagę 97,5kg [ważylem się razem z hantlami]. Oczywiście do ćwiczeń rąk zdjąłem większe ciężary bo bym nie dygnął... Ojj słabe mam te rączki ;) Do tego doszły brzuszki, pompki i w ogóle jestem zadowolony z dzisiejszego dnia, mięśnie w nogach czuć mocno - bolą wręcz bo dobiłem wczorajsze zakwasy... Ale teraz od "siłki" 3 dni przerwy co najmniej :)
Po dyganiu ciężarów wsiadłem na trenażeiro oglądając etap vuelty 2012. Atakowałem razem z Alberto Contadorem i nieźle przy tym zaciskałem zęby żeby wytrzymać na stójce tyle samo czasu co on [oczywiście nie ma co przyrównywać obciążenia i wytrenowania, ale tak dla satysfakcji i zabicia nudy] :))

Jutro po pracy znowu godzina trenażera, później jadę grać na halę w piłkę nożną jak co tydzień. Sobota to zapewne będzie basenik o ile zdążę wrócić odpowiednio wcześnie z uczelni, niedziela zupełne nic nie robienie oprócz gnicia w szkole ;)

cad: 89

Tak było rano jak wyszedłem do pracy, a do tej pory cały dzień sypie, masakra :) :

Zapraszam do komentowania wpisów | Komentarze(2)

Chomikowo z trenażerem i drabinką...

Środa, 5 grudnia 2012 · Komentarze(0)
Kategoria Trenażer
Po kilku dniach przerwy od roweru wypadało znowu cosik pokręcić co by się nie zastać... Wczoraj jednak nie dałem rady wsiąść na trenażer a to z tego względu że nie miałem czasu - zacząłem pisać pracę licencjacką oraz pouczyłem się na zbliżający się egzamin ,a także poszedłem na pewne zebranie :)

To by było na tyle o szkole.. :D

Dzisiaj za to zaraz po pracy wszamałem obiad i chwilę później chwyciłem za nowy domowy nabytek - taka fajna drabinka na której można śmiało ćwiczyć z hantlami siłę :) Pierwszy raz startuję z takimi ćwiczeniami z hantlami do sezonu więc mam nadzieję ,że przyniesie to efekty :)

Po pół godziny wsiadłem na trenażer gdzie była to oczywiście spokojna tlenowa jazda z paroma interwałami żeby się nie zanudzić :)

Szkoda że nie będzie mnie na niedzielnym Interkolowym wyscigu MTB w Topoli ,no ale.. Studia wzywają :(

Zmykam coś dopisać do pracy i sie pouczyć ! :)

caD: 87

I oczywiście zdjęcie z wyścigu przełajowego w Kluczborku, jedno jedyne na razie.. Więcej znaleźć nie mogę.. A szkoda.. :D
Akurat biorę się za wyprzedzanie ;)

Zapraszam do komentowania wpisów | Komentarze(0)

Zasłużony relaks na basenie :)

Poniedziałek, 3 grudnia 2012 · Komentarze(0)
Nasza Interkolowa załoga od zadań leśnych. Trochę nas wczoraj w lesie bylo :)


Karnet powoli się kończy, wypłata niedługo zagości na koncie i będzie można dalej uczęszczać na basen - ale teraz bardziej już w celach treningowych z większym wysiłkiem niż teraz..

Obecnie to jest pływanie na "lajcie", jacuzzi, zjeżdżalnia i bicze wodne :)

Czyli wszystko co pomoże mi się zrelaksować :) Po dość ciężkim weekendzie - dawno nie miałem tak aktywnego i rowerowego weekendu - nadszedł czas na relaks.
Jutro spokojna jazda na trenażerze, gdyż o 19:30 zebranie na którym jako sekretarz muszę się pojawić.

W pracy ciekawie, dzisiaj za to po niej musiałem czekać prawie 20 minut na parkingu aż mnie jakiś pacan odblokuje. Tak mnie zastawił ,że nie szło wyjechać.. Sekretarka dała radę i w kwadrans się uwinęła i znallazła posiadacza auta.. Szkoda że nie zrobiłem zdjęcia w sumie bo żeby parkować jak tamten pan to trzeba umieć, a jeszcze na mnie zwalał winę... Masakra..

No i dzisiaj się po powrocie z basenu nieźle zdenerwowałem, puls skoczył do maksymalnego chyba gdy zobaczyłem to: Ale na szczęście to tylko nitka od jakiegoś ciucha się zawieruszyła ,a już myślalem że cosik pękło..

Zapraszam do komentowania wpisów | Komentarze(0)