To co już za mną:

Wpisy archiwalne w miesiącu

Grudzień, 2019

Dystans całkowity:673.00 km (w terenie 0.00 km; 0.00%)
Czas w ruchu:23:14
Średnia prędkość:28.97 km/h
Maksymalna prędkość:51.00 km/h
Suma podjazdów:397 m
Maks. tętno maksymalne:167 (86 %)
Maks. tętno średnie:139 (72 %)
Suma kalorii:4263 kcal
Liczba aktywności:4
Średnio na aktywność:168.25 km i 5h 48m
Więcej statystyk

Wichry niespokojne na zakończenie roku 2019

Wtorek, 31 grudnia 2019 · Komentarze(0)
Samotna walka, samotna nierówna walka z przepotężnym wmordewindem. WbokWindem też....Dzisiaj miał być w miarę luźny trening, moje nogi już odmawiają posłuszeństwa po ostatnich dniach kręcenia. A przede mną przecież 5 stycznia wyścig MTB. A jeszcez jutro Riplej! :)

Chcąc się choć troszkę ochronić przed wiatrem - pojechałem na miasto.... Jak już się tam pojawiłem to pomyślałem, że pojadę wymienić klocki w hamulcach bo po górskich wojażach i ostatnich kilku MTB w błocie i piachu nie mam czym hamować - nie mam hamulców! Okazało się, że wszystkie sklepy które znam i ogarniam są zamknięte. Wróciłem więc z wiatrem do domu... Idealnie podpasowało pod mój dzisiejszy plan dnia i założone kilometry.

Więcej bym nie przepchał. Za mocno wiało, za bardzo mi się nie chciało.

cad?!

Podsumowania jak co roku nie będzie. Rok przerwy! Nie było też pasjonujących wygranych i coś tam... To był trudny rok z małą ilością czasu na rower i bloga. Obiecuje się poprawić w 2020 - powoli się stabilizuje :)

Mój mały przjeazd dwa dni temu uwieczniony na nowej kamerce :)  enjoy!

https://youtu.be/Zt0nGOjYU8U


Szczęśliwego Nowego Roku 2020!


Zapraszam do komentowania wpisów | Komentarze(0)

PrzedOstatni TREN 2019 roku.

Poniedziałek, 30 grudnia 2019 · Komentarze(0)
Powrót przed końcem starego już roku 2019... I na Bikestats i na rower. WIele się zmieniło ostatnimi czasy. Zmieniłem swoje dotychczasowe treningowe codzienne trasy. ZMieniłem rower. Znaczy się TREK zmienił mi rower ponieważ stara emonda pękła. Do zmiany rower w moich rowerach, ale to po nowym roku. Obecnie jestem na etapie porządkowania sobie czasu i życia :)

Dzisiaj wypad z domu na Oławę, w kierunku Opola by następnie skręcić na Strzelin i Żurawinę no i przez Iwiny wrócić do siebie...

Jechało się ciężko pierwsze kilometry, pierwsze 50 kilometrów gdyż wiatr miałem praktycznie centralnie w twarz. Później trochę przyjemniej, ale i tak zastanawiam się jakim cudem niektórzy na zimowych :"lekkich" treningach.......osiągają średnią ponad 30kmh..Ale najważniejsze dopiero przede mną - wiosna i lato :)

caD: ?! xD

Jutro ponad 75km i będzie 12 tysięcy :)

Szczęsliwego Nowego Roku 2020!!!

Zapraszam do komentowania wpisów | Komentarze(0)