To co już za mną:

Wpisy archiwalne w miesiącu

Czerwiec, 2011

Dystans całkowity:1191.00 km (w terenie 0.00 km; 0.00%)
Czas w ruchu:37:33
Średnia prędkość:31.72 km/h
Maksymalna prędkość:77.00 km/h
Maks. tętno maksymalne:190 (94 %)
Maks. tętno średnie:164 (81 %)
Suma kalorii:26762 kcal
Liczba aktywności:15
Średnio na aktywność:79.40 km i 2h 30m
Więcej statystyk

Powoli rozjazdowo :)

Środa, 29 czerwca 2011 · Komentarze(0)
Kategoria 50-100km
Dzisiaj powolutku żeby rozkręcić nogi po dwudniowych katorgach górkowych ;)
Na 5km kapłem się ,że zapomniałem opaski od pulsometru i cały dystans jechałem bez pomiaru tętna ;)
Skwar niesamowity.. Chciałem pojechać jeszcze te 82km - bo w planie było w ogóle dobicie dzisiaj do 6000km, nawet z pracy szybciej wyszedłem.. Ale jak zaczął się wmordewind to mi się odechciało :D

cad:90

Zapraszam do komentowania wpisów | Komentarze(0)

Kolejny trening i podróż do św.Piotra byłaby przyspieszona..

Wtorek, 28 czerwca 2011 · Komentarze(1)
Kategoria 50-100km
I kolejny "górski" dzień :)

Ludzie już się dziwnie na mnie patrzą na jednym z podjazdów bo bywam tam praktycznie codziennie i robię ten podjazd z 5-6 razy ;)

A co do opisu.. Jadąc w Zdunach na 7km na rynku pod górkę śmiga za mną jakieś auto, po chwili jedzie przy mnie i po 100m jadę na wysokości jego tylnych drzwi.
Ja przyspieszyłem bo nie mam zamiaru się wlec przy gościu centymetry od niego i go zaczynam z prawej wyprzedzać.. A ten idiota, bez kierunkowskazu, bez niczego skręt wprawo.. No już myślałem ,że będę leżał.. On nawet nie zahamował tylko coś się zaczął wydzierać i trąbić, a ja ledwo uniknąłem wypadku bo chwile wcześniej stanąłem na pedały i przyspieszyłem.. na skórze dosłownie poczułem ciarki.. Wróciłem się do gościa ,który wysiadł z auta i zacząłem mu mówić na początku grzecznie co zrobił i że mam prawo wyprzedzać z prawej do tego on bez kierunkowskazu zaczął skręcać, no ale jak mnie od idioty i głupiego rowerzysty wyzwał to się posypała wiązanka.. Chciałem mu dać w ryj ,ale się powstrzymałem bo dosłownie gościu widać niespełna rozumu.. A było to na tyle głośne ,że ludzie z domów powychodzili..

Na koniec treningu ,wracając uczepiłem się za tirem i 20km jechałem za nim... Później on skręcił a ja dalej jechałem.. Po czym widzę dostawczak się zrównuje ze mną i gościu z niego z telefonem wystaje z okna i mnie nagrywa :D
Się nie zdziwię jak będę na youtubie :p

cad:89

Zapraszam do komentowania wpisów | Komentarze(1)

Wróciłem ! ;]

Poniedziałek, 27 czerwca 2011 · Komentarze(1)
Kategoria 50-100km
Kolejny trening po górkach. Wynalazłem sobie fajną pętlę z 2-3 podjazdami takimi porzadniejszymi. Jest ona gdzieś ze 30km ode mnie i ma koło 7km ,ale warto tam się przejechać i zrobić 3-4 okrążenia :)
A w niedziele "górska" czasówka w Sieroszewicach ;)

cad: 92

Zapraszam do komentowania wpisów | Komentarze(1)

Ciężki górski trening...

Czwartek, 23 czerwca 2011 · Komentarze(2)
Kategoria 50-100km
Co tu dużo pisać.. 6x jeden podjazd - 3x drugi podjazd :]

I odkryłem ,że na jednej pętli gdzie są 2-3 fajne podjazdy mającej ok 7km położyli nowy asfalt - więc wiem już gdzie będę śmigał w najbliższych dniach :)
Ps. U mnie na ulicy przed domem też położyli i jak stół ! :D
Na trasie spotkany jeden szerszeń ;)

cad:86

Zapraszam do komentowania wpisów | Komentarze(2)

Szybki trening... Z GPS i telefonem na asfalcie..

Wtorek, 21 czerwca 2011 · Komentarze(2)
Kategoria 50-100km
Szybki trening na trasie Krotoszyn - Milicz - Sulmierzyce - Krotoszyn.
Przez kilka lat jak mam swój telefon nigdy mi z ręki nie wypadł, tak teraz jak go zmieniam to tak mnie dziś jakoś dziwnie podbiło na dziurze jakiejś ,że wypadł mi z kieszonki.. Patrzę za siebie rozsypał się, szybko hamuję ,a za mną i tak kilka samochodów jedzie.. patrzę na tą drogę aby i szybko lecę go zbierać pod prąd ,na szczęście wszyscy jakoś mnie i telefon minęli. trochę się podrapał ,ale działa ;)
Prawie 40km pod wiatr..

Mam też w telefonie zamontowany program endomondo i dokładnie nawet pokazał ,w którym momencie mi się to stało.. o dziwo na podjeździe to było ;) i zaznacza trasę jaką przebyłem na mapie :) Troszku ten GPS chyba przekłamuje prędkość bo jechałem "trochę" szybciej :)
kliknąć w link?:

http://www.endomondo.com/workouts/uvLn3cRdW7A

Zapraszam do komentowania wpisów | Komentarze(2)

Maraton w Jeleniej - szok. Trening w ulewie !

Niedziela, 19 czerwca 2011 · Komentarze(3)
Na początek może się pochwalę:


zająłem 3 miejsce na maratonie w Jeleniej Górze mimo ,że w tym samym czasie siedziałem w Kaliszu na sali i męczyłem się na egzaminie z rachunkowości ;)
Ale jak to mówiłem "będę z Wami duchem" i widocznie podziałało ;-) Fajnie !

A dziś pojechałem jak gdyby nigdy nic, po ciężkim maratonie ,na rynek do Ostrowa Wlkp. gdzie miałem nadzieję na chociaż lajtową ,ale jednak jazdę w grupie. Wszyscy do JG nie jechali więc myślałem o jakiś 5-10 osobach a tu dupa.
Pojawił się tylko Marcin ,który przyjechał się "rozjechać" i ojciec z synem z Wysocka. Pomyśleliśmy aby też jednak pojechać na górki, a po drodze wstąpić do kolegi Pawła na stację na kawę. Ale jak się później okazało nie było go jednak dziś w pracy.
Jeszcze wracając to: jeszcze w samym Ostrowie Marcin przebił dętkę na szkle które leżało na całej szerokości ulicy, moje oponki i dętki przetrwały.. Chwilę później ruszyliśmy w trasę.
Od samego początku prowadziliśmy, w pewnym momencie widzimy na górce ,że z dwójki ojciec-syn ,skacze do przodu starszy z dwójki. No to my za nim.. Dojechaliśmy po kilku chwilach i skacze syn.. No to ja za nim sprintem pod tą górę i nie obszedł się smakiem "zwycięstwa". podjeżdża do mnie Marcin i pada decyzja ,że jak chcą się tak bawić to uciekamy.. I od tej pory już ich nie widzimy.. Raz aby się do nas zbliżyli na 300m ,a później już kompletne zero..

Wjechaliśmy pod maszt w Mikstacie i później pod ostry wiatr do Ostrowa ,a ja do Krotoszyna. Przed samym Mikstatem zadzwonił do mnie tata ,że zbliżają się mega chmury ,zaczyna padać i pyta gdzie jestem czy zdążę.. No ale do domu było jeszcze prawie 50km więc dupa... Z resztą trochę nie dowierzałem bo my mieliśmy lazurowe niebo i piękne słońce..

No ale jak tylko wyjechałem z ostrowa to zobaczyłem ,że dziś deszcz mnie nie ominie. I miałem rację. 5km od Krotoszyna nagle lunęło z tej chmury [czarnej chmury dosłownie !] że w kilka sekund byłem cały przemoczony i szukanie miejsca na jakiś postój było bezcelowe. A bynajmniej w celu uniknięcia dalej deszczu ,bo jedyne co to niebezpieczna troche była jazda bo nie było drogi - był rwący potok. Jedynym plusem było to ,że ustał wiatr na ten czas i jechałem prawie 50kmh. I tak się stało ,że dojeżdżając do domu przestało padać ! o jak fajnie :)
Wytarłem rower do sucha ,siebie przemyłem, pranie wstawiłem ,a jutro przynajmniej jest powód do umycia całkowicie roweru :)

HrMAX wykręcony przy pogoni za "uciekającym kolegą" pod górę. Nie było to trudne zadanie..

Zapraszam do komentowania wpisów | Komentarze(3)

Pokrzyżowane plany.. Porno i duszno.. ;)

Czwartek, 16 czerwca 2011 · Komentarze(0)
Kategoria 50-100km
Plany się pokrzyżowały troszku bo musiałem dłużej zostać w pracy...
Miało być długo i siłowo [jutro i sobota wolne od roweru] i niestety na długo już nie mogłem sobie pozwolić przez to ,że na sobotę mam dość ciężki egzamin z rachunkowości.. Więc było szybko i mocno..

Trasa: Krotoszyn - Milicz - Sulmierzyce - Krotoszyn.

Leciałem jak błyskawica ,nie zważając na puls ,bo chciałem jak najmocniej [a wysiadłem totalnie na 49km i średnia troszku spadła]
Ale jestem z siebie zadowolony ponieważ do Milicza i Sulmierzyc miałem mocno pod wiatr. W ogóle to bardzo się chmurzyło i spodziewałem się deszczu, a tu słońce jeszcze wyszło. Jest tak parno i duszno ,że dosłownie cały byłem zlany potem ,który kapał spod kasku i to dość obficie.. Kadencja optymalna ,bardzo się cieszę ,że już nie mam problemu żeby utrzymać ją na wysokim poziomie, na koniec sprint - ale jakże wolny...
cad:97

Zapraszam do komentowania wpisów | Komentarze(0)

Uve !!! Dawaj ,dawaj, dołóż jeszcze ! ;)

Środa, 15 czerwca 2011 · Komentarze(3)
Kategoria 50-100km
Znowu górki za Miliczem po kilka razy bardzo twardo..
Jutro rozjazd i piątek i sobota wolne - egzamin.. trza się pouczyć :)

A w Miliczu jak już wracałem spotkała mnie miła sytuacja.. Podjeżdża do mnie jakaś furgonetka, jedzie chwile za mną i zaraz obok mnie, opuszcza się szyba a tam jacyś goście drą się "uve !!! 45 na godzine ! dawaj dawaj, dołóż jeszcze" :D

cad:85

Zapraszam do komentowania wpisów | Komentarze(3)

Trening w grupie INTERKOL :)

Niedziela, 12 czerwca 2011 · Komentarze(1)
Filmik z dzisiaj:
https://picasaweb.google.com/xubix1/FILMYByXubiX?authkey=Gv1sRgCP7JyaOui-HnIw#5617340095773398546

Cóż to dzisiaj było za ściganie ! Miodzio !

Od rana wybrałem się do Ostrowa na ryneczek i tam jak zawsze w niedziele o 10:00 spotkaliśmy się by odbyć wspólny trening. Padło kilka propozycji tras. Po krótkiej naradzie wybraliśmy dla nas wszystkich najbardziej optymalną.
Będą górki ? TAK ! To dobrze ;)
Ruszyliśmy najpierw dość spokojnie rozmawiając między sobą i bez stresu sobie jechaliśmy.. Po chwili pojawia się pierwsza dłuższa górka ,ktoś z tyłu stara się odjeżdżać. Ruszył za nim kolega Bazyl i Łukasz. Ja za nimi.. Chwila na kole i im poprawiłem. Utrzymał się tylko Łukasz ,który "przegrał" o kilkanaście cm ;)
Później powrót do peletoniku i jazda dość rwana bo nikomu nie chciało się prowadzić. Do tego gdy chciałem schodzić już ze zmiany prawie wleciał na mnie gołąb. Leciał wszerz drogi i musnąłem go ramieniem tylko przez to ,że przyhamowałem. Inaczej miałbym go gdzieś na twarzy. Dobrze ,że z tyłu zachowali zimną krew i też przyhamowali no ale wszyscy to widzieli..

Po chwili pojawia się kolejna górka ,na której również nie było wolno.. Tym razem Bazyl skoczył ,a ja za nim na kole i razem wjechaliśmy na nią zostawiając peleton z tyłu. Ostatnia górka to był niewypał już w moim wykonaniu co z resztą będzie widać na filmiku.. Skok, podjazd na górkę i wjechałem tam jako pierwszy ,a za mną Łukasz.. Ale nikt łaskawie nie powiedział ,że tam po 100m poprawia jeszcze bardziej [choć wydaje się ,że jest płasko] chwilę utrzymałem się na kole Łukasza i zostałem.

Dalej to też szarpana jazda. Co chwile ktoś skakał i go ścigaliśmy. Aż w końcu peleton się rozluźnił i skoczył Grześ ,którego na początku odpuścili wszyscy ,a jak padła komenda "gonimy" to miałem deski. Zostałem już sobie i odpuściłem 3km przed Odolanowem. Później spokojniej do domu... Auuuuuu !
Cad: 93

Mój rower ;) Przystanek w drodze do Ostrowa na siku ! :)


Nasz peleton: Ok 20 osób.Film będzie później jak zmontuję ! :)

Zapraszam do komentowania wpisów | Komentarze(1)