To co już za mną:

Górski jesienny etap :D

Niedziela, 18 listopada 2012 · Komentarze(3)
Kolejny dzień z serii tych rowerowych :) Przepiękna pogoda nie pozwala nie wsiąść na rower.. Zapowiadali na dzisiaj słoneczny dzień, ale zimniejszy od wczorajszego.. Wyjeżdżając od rana faktycznie było zimno, a z czasem zacząłem się przegrzewać ;)

W Miliczu spotkani Rafał Wiatrak z Piotrem Małeckim = VTeam Jamis nie śpi zimą i ostro trenuje :D Chociaż nie tak ostro jeszcze jak jechali sobie spokojnie śmieszką rowerową :D

W drodze powrotnej spotkany też Paterson - kolega z Krotoszyna ;)

Widać kazdy wykorzystuje piękną pogodę :)

cad: 85
przewyższenia: 495m
max % wzniesienia: 9%

I taka fotka, przypomnienie z TdP amatorów '12 :))


Zapraszam do komentowania wpisów | Komentarze(3)

Komentarze (3)

Dzięki za info Krzychu. Powodzenia w początkowej fazie przygotowań do sezonu.

Co do wspólnego treningu to MUSIMY to zrobić na wiosnę. Uda się na 100%, bo mamy do siebie w miarę bardzo blisko, a takie akcje "Team''owe" można potem nagłośnić w mediach www z zyskiem dla promocji naszych teamów! :) Będziemy w kontakcie.

A tak, a pro po, to zobacz tuaj do mojego wątku, o moim nowym ścigaczu - dałem tam min. nasze zdjęcie z Gostynia - zobacz: http://www.forumszosowe.org/viewtopic.php?p=228605#228605

arturswider 19:50 wtorek, 20 listopada 2012

Ja jestem za! Przedstawię propozycję prezesowi i chłopakom, myślę że do zrobienia jest raz u nas, raz u Was = dojazd autami nawet wtedy :)

Pomyślimy zobaczymy! :)) Ja przygotowania na poważnie zaczynam od przyszłego tygodnia, teraz odpoczynek - piłka halowa, jakiś basenik zaliczę i odpocznę :)

Pozdrawiam - będziemy w kontakcie:)

kris91 15:58 wtorek, 20 listopada 2012

Fajnie Krzychu, że trenujesz. Ja też właśnie co rozpocząłem przygotowania do Sezonu Kolarskiego 2013! Także melduję rozpoczęcie ćwiczeń! :)

Tak się zastanawiamy z Husarzami, czy może nie dałoby się spikąć na wiosnę gdzieś tak niedaleko Was na wspólny DUŻY trening Twojego i mojego teamu. Co Ty na to?

Do zobaczyska! :)

arturswider 09:43 wtorek, 20 listopada 2012
Wpisz dwa pierwsze znaki ze słowa tynie

Dozwolone znaczniki [b][/b] i [url=http://adres][/url]