To co już za mną:

Kolejna dawka emocji i ciężkich chwil ;))

Środa, 29 sierpnia 2012 · Komentarze(1)
Kategoria 50-100km
No to mogę powiedzieć, że przy odrobinie nieszczęścia mogłem w ogóle dzisiaj nie przejechać 500m dzisiaj.. Gość z drogi podporządkowanej nowym golfem rozpędzony raz aby spojrzał w lewo i wyjechał skręcając w prawo, wjechal na mój pas, a ja ledwo zdążyłem szarpnąć kierownicą i odskoczyć na lewy pas gdzie z naprzeciwka jechały również auta [zatrzymały się na szczęście].. W sumie wpadłbym pewnie z deszczu pod rynnę, ale albo ten albo ten by mnie walnął.. Masakra.. Gościa nawet nie zwyzywałem - popukałem po glowie i bez słowa pojechałem dalej - tak mnie zatkało.. ulala..

Dalej to już spokojna jazda jeśli chodzi o tego typu przygody, zaczęły się tym razem "ciężkie chwile" jazdy pod wiatr i kolejna dawka mocnych interwałów, która powoduje, że średnia maleje i nie można kręcić ;) Po prostu boli...

Jednak ufam, że ta ciężka praca przyniesie zamierzone efekty, gdyż zostały dwa wyścigi dla mnie, z czego jeden planuję - a w sumie ja wiem co planuję, skromnie powiem że zostawię to dla siebie ;) Aby później dopiszę czy jestem zadowolony z wyścigu, nie zdradzam planów już ;) Jestem aby pewny, że zaskoczę! :]

Jutro wolne, a piątek pod znakiem zapytania - zapowiadają spore deszcze, a piątkoowe kręcenie zapowiada się bardzo ciekawie :D górkowo ;)
caD: 87
przewyższenia: 140m


Zapraszam do komentowania wpisów | Komentarze(1)

Komentarze (1)

Cześć Kris. Mam takie pytanie odnośnie jednego słowa, którego często używasz w swoich tekstach. Mianowicie chodzi mi o "aby". Czy w Twoich rejonach geograficznych jest to jakieś słowo gwarowe ? Właściwie nigdy nie wiem czemu ono służy w Twoich zdaniach. To jest jakiś zamiennik jak np. na śląsku "kai" oznacza "gdzie" itp. ?

A co do sytuacji z początku wpisu to ciesz się, że żyjesz. ;)

Rooney 12:07 czwartek, 30 sierpnia 2012
Wpisz cztery pierwsze znaki ze słowa goobl

Dozwolone znaczniki [b][/b] i [url=http://adres][/url]