To co już za mną:

Tęcza po burzy :) Czyli zakupy na poprawienie humoru :*

Czwartek, 23 sierpnia 2012 · Komentarze(0)
Kategoria 50-100km
Dokładnie !

Wczoraj jakiś fatalny dzień, najpierw małe spięcie w pracy, które podziałało wnerwiająco, później wybieram się na rower i na szkle tracę dwie opony na raz - z dętkami.. Wnerw niemiłosierny, ale również ulga że stało się to już u mnie w mieście na rynku... Na kostce porozrzucane jakieś odłamki szkła, widać było tak jebitnie ostre, że nagle usłyszałem z tylu i z przodu "psssssss.."

No i dymaj tu do domu 2km w blokach.. Ehh.. najpierw wielki nerw, złość na cały świat, ale jak doszedlem do domu.. to takie wielkie zobojętnienie i pierwsza myśl "jutro do Ostrowa na zakupy.."

No to dzisiaj pojechałem.. Kupione dwie oponki "Schwalbe Durano S" - nic lepszego w relacji jakość/cena nie było więc wziałem je..

Dalej.. To zakupy w galerii Ostrovia - ahh.. jak kobieta, ulzyłem sobie na zakupach, wydałem trochę kasy, ale spodnie i świetna koszulka nabyte ;) Oczywiście nie omieszkałem zapytać w przebieralni kobiet, czy wszystko się zgrywa i dobrze wygląda, usłyszałem tylko pozytywne opinie, więc nie jest jeszcze ze mną najgorzej, zwróciły i powiedziały o takich rzeczach na których sam w życiu się nie skupiam.. ;) +1 do doświadczenia :d

A jutro na czasówkę druzynową AMBER ROAD - można mnie śledzić przez endomondo: http://www.endomondo.com/profile/1796231 --- startujemy o 11:50 :)

I jadę do Jeleniej Góry na maraton Liczyrzepa ! :))


cad: 87
przewyższenia: 157m

Zapraszam do komentowania wpisów | Komentarze(0)

Komentarze (0)

Nie ma jeszcze komentarzy.
Wpisz cztery pierwsze znaki ze słowa wczet

Dozwolone znaczniki [b][/b] i [url=http://adres][/url]