To co już za mną:

#festive500 Rapha 2017 Day1

Niedziela, 24 grudnia 2017 · Komentarze(1)
Pada deszcz, pada deszcz.... szumi w uszach wiatr! Dzisiaj pierwszy dzień Rapha Festive500. I w sumie pewnie gdyby nie ten Challenge za który dostajesz tak na prawdę wielkie NIC - posiedziałbym w domu, podjadał w kuchni i przekręcił na odwal się godzinę na trenażerze. Jednak dodaje on swoistej motywacji do tego aby przekręcić ciut więcej, na dworze, ciut szybciej i po prostu kręcić...

W tym roku wigilia z pewnych względów u nas w domu przypada na dość wczesną godzinę... wstałem więc już po 6 rano by wrócić i móc spędzić ten dzień z rodziną. Co więcej, od początku praktycznie padało, chwilami: pod Miliczem i w Ostrowie nie padało nic, a przy powrocie znowu ciutek siąpiło.. To jednak ani nie wystraszyło, ani nie zatrzymało mnie by zrealizować dzisiejszy plan. Ubrałem się odpowiednio i WIO!

Do Milicza pod boczny niesprzyjający wiatr... Do Ostrowa cały czas z wiatrem i średnia kosmicznie podskoczyła, by na powrocie na zachód znowu jechać trzydzieści kilometrów typowo pod mega mocny wmordewind... Wiało na tyle mocno, że po drodze latały połamane gałęzie, a wcześniej w drodze na Milicz za pierwszą hopką powaliło trzy drzewa i straż pożarna musiała je sprzątać z drogi..

Przy całej tej wynorze musiałem wybrać się jeszcze nie od razu do domu, tylko przekręcić kilkaset metrów po mieście bo wychodziło dziewięćdziesiąt dziewięć koma osiem kilometrów... No, to stówka pykła. Jeszcze cztery co najmniej i kończymy rok, wspaniały rok :)

Burzliwy rok, naszpikowany praktycznie samymi pozytywnymi wydarzeniami.. One przyćmiły wszystko to co czasem się nie udawało.

WESOŁYCH ŚWIĄT !!! :)

Dzień pierwszy, setka pierwsza.... Było fajnie! :)Zapraszam do komentowania wpisów | Komentarze(1)

Komentarze (1)

Brawo. Ja wprawdzie pierogów nie musiałam lepić ale stówkę w taką pogodę? Wesołych świąt

Monika 14:28 niedziela, 24 grudnia 2017
Wpisz trzy pierwsze znaki ze słowa sajaj

Dozwolone znaczniki [b][/b] i [url=http://adres][/url]