To co już za mną:

A ja mam swoją przechwałke. Na zakupy do LIDLa..

Czwartek, 12 marca 2009 · Komentarze(4)
A ja mam swoją przechwałke na BS ! :D


A teraz do rzeczy.. :]

Dzisiaj się dopiero wybrałem do LIDLA na zakupy. Później powierciłem się jeszcze po mieście i nawet nie zauważyłem ,że wyszło z tego dokładnie 19,7km ... :P Pojechałem rowerem zabierając jedyne 50zł. Tak mnie zaskoczyła mała cena i dużo towaru ,że wrociłem sie po kolejną kasę ,aby tylko kupic to co chce..

Najpierw wpadła mi w oko torba.. Patrze.. Torba jak torba.. Fajna.. Patrzę na cene.. 23zł .. jest ok.. patrze na całą nazwe torby: "torba podsiodłowa na rower z narzędziami" .. otwieram a tam zestaw kluczy oraz 2 łatki na dziure w dętce..
I dużo miejsca na inną dętkę.. Po powrocie do domu zaraz ją założyłem. Pięknie wygląda. Prawie sie nie telepie ,ale nawet gdyby to nic by to nie zmieniło.. Jest cudnie :P
Dalej wpadły w oko rękawiczki.. Do wyboru czarno biało czerwone i całe czarne z bialą wstawką.. Biore czarne.. mniej sie brudza ,a i czerwono czarne już mam :D
No i w tym momencie skończyła się kasa.. Wracam do domu, biore ile trzeba i wracam :D
Biore kurtke z windstoperem, przepuszczającą powietrze ,a co najwazniejsze z kapturem i typowo przeciwdeszczowa. Z tyłu jest jedna wielka kieszen na plecach..
Dalej patrzę i co widzę ? :D Bidony trzymające cieplo do 3h...
Biorę.. Od razu dwa.. Co by sie napic czegoś ciepłego podczas jazdy..


I teraz panowie mam najważniejsze pytanie.. Macie jakiś sposób na to aby bidon trzymal sie lepiej ? W tych koszyczkach niestety telepią sie niemiłośiernie.. Są zbyt luźne i boję się ,że wypadną.. Czy nie wypadną ,nawet gdy są za luźne ?

Jechałem starym góralem ARKUSem ,cały napęd przerdzewiały, za mała ramka.. Dostałem go na pierwsza komunię..

Zapraszam do komentowania wpisów | Komentarze(4)

Komentarze (4)

Witam!! Pod kurtką miałem jeszcze koszulkę kolarska,bluzę lekko ocieplaną i podkoszulek termoaktywny i wg mnie było bardzo dobrze jak na 4 stopnie ciepła i podmuchy wiatru. pozdrawiam serdecznie.

conrad 14:49 sobota, 14 marca 2009

Torebka rzeczywiście robi wrażenie.
Bidony (miałem wrażenie, że identyczne w kształcie i wykonaniu) widziałem w Decathlonie o 50% droższe. Nie wiem jak z tymi 3h (pewnie zależy od temp. początkowej), ale po 2h picie nie było lodowate.

djk71 06:51 piątek, 13 marca 2009

No prawie wszystko kupiłeś w tym Lidlu. Z bidonami zawsze miałem problem! tak można zrobić jak napisał kolega Van. Ładna przechwałka, mam podobną :D Jutro jadę "coś" oglądnąć :) zobaczymy co z tego wyjdzie. Pozdrawiam

robin 22:37 czwartek, 12 marca 2009

Aleś się zaopatrzył :)

A co do telepiących się bidonów - ja po prostu zakrzywiłem mocniej druty w koszyczku i po problemie.

vanhelsing 20:44 czwartek, 12 marca 2009
Wpisz cztery pierwsze znaki ze słowa jacyd

Dozwolone znaczniki [b][/b] i [url=http://adres][/url]