To co już za mną:

Po ekstrakcji zęba :)

Czwartek, 19 lutego 2015 · Komentarze(0)
We wtorek pozbyłem się zęba - prawej dolnej ósemki tzw. zęba mądrości. Ząb rósł prosto, miał lekko zakrzywiony jeden z korzeni, aby raz przez pierwszy tydzien stycznia mnie bolał - wyrwanie zęba przebieglo bez komplikacji. Wczoraj lekkie papki, jogurty, galaretki.
Dzisiaj już cos porządniejszego. Staram się dbać o ranę i czasem nie naruszyć skrzepu i żeby nie powstał tzw. suchy zębodół.

Postanowilem więc w dniu dzisiejszym sprawdzić reakcję organizmu na lekki bodzieć treningowy. Doslownie lekko pokręcilem na trenażerze godzinkę tak aby czasem coś się nie wydarzyło: krwotok z rany na przykład. Na szczęście wszystko było ok. Obecnie aby czuję lekko pulsującą ranę.
Po "treningu" poszedlem jeszcze do dentystki mojej aby zobaczyła ranę i powiedziała, że wszystko jest w porzadeczku. Ale odradziła jeszcze do wtorku jakiekolwiek cięższe treningi i w ogóle wysiłek aby rana szybciej się zagoiła. No takiej pogody przepuścić nie chce. Zbyt pięknie się zapowiada na ten weekend :)

A jeszcze co do mojego ostatnio wrzuconego zdjęcia :) Co Wam nie tak ? 188cm i 75kg żywej wagi :) Nie wyobrażam sobie przybrać na wadze, na rowerze czuję się idealnie :)

cad: 84

Zapraszam do komentowania wpisów | Komentarze(0)

Komentarze (0)

Nie ma jeszcze komentarzy.
Wpisz trzy pierwsze znaki ze słowa accza

Dozwolone znaczniki [b][/b] i [url=http://adres][/url]