To co już za mną:

Z koszyczkiem pełnym marzeń...

Sobota, 19 kwietnia 2014 · Komentarze(0)
Kategoria 50-100km
Snu dzisiaj było wystarczająco dużo więc w końcu jakkolwiek to nie zabrzmi, po ostatnich dwóch dniach poczułem odświeżone nogi. Jednak odpowiednio dużo snu zapewnia prawidłową regenerację. Od 02:00 do 08:00 i od 08:30 do 11:30 śpiąc, drzemiąc i śniąc leżałem w łóżku.
Ogarniając całkowity nieład w pokoju standardowo zmierzam najpierw do toalety, by później zjeść śniadanie i wyjść na etap 3.
Dzisiaj w nowych spodenkach! Moje pośladki były przez to zdecydowanie bardzo zadowolone, wręcz szczęśliwe. Co lepszego może Cię spotkać jak nowiutka, niewyprana i niezużyta wkładka w spodenkach :)

Takie rarytasy tylko na początku, więc ruszyłem spokojnie, wyjeżdżając z miasta czuję mega dmuchanie w plecy.. Na tyle że lekko kręcąc lecę 35kmh na tętnie, w którym normalnie jem zupę. Dokręciłem więc do tętna, w ktorym muszę pokroić i zjeść kotleta.. Zasuwam aby 45kmh. Do Milicza wjeżdżam z bajeczną średnią 41km/h {23km}.. Później górki, hopki i zmiana kierunku wiatru w bok i średnia spada na łeb na szyję, ale co z tego ?! Jadę swoje, dzisiaj miał być w miarę spokojny trening, bez szaleństw i tak też było. Wyjazd na główną drogę z lasów i powrót do domu to katorga przez 30km pod nieustajacy, napierający, wzmagający się wiatr. Niekiedy przekroczyć prędkość 23kmh to był cud.

Udało się to jednak na ostatniej prostej ze Zdun do Krotoszyna, gdzie mijał mnie sympatyczny grubasek na skuterze, rozpędzony on do prędkości ponaddźwiękowej minął mnie, nie zostawiajac jednak daleko w tyle. Skoczyłem mu na koło, aby tak jechać w jego tunelu przez 5km i wyjść mu z koła na sprint Tablica Krotoszyn! Sprint pod wiatr to 58km/h / 300m. Zajebiście poszło bo i rozporwadzenie było konkretne z 50km/h :)

Dojazd do miasta, chwila lansu po ulicach, ludzie z koszykami do albo już z kościoła... A ja.. Na rowerze, trenując i marząc :)
Warto, marzenia się spełniają :)

cad: 86
przewyższenia: 523mZapraszam do komentowania wpisów | Komentarze(0)

Komentarze (0)

Nie ma jeszcze komentarzy.
Wpisz trzy pierwsze znaki ze słowa sobot

Dozwolone znaczniki [b][/b] i [url=http://adres][/url]