To co już za mną:

MTB w lesie - przetarcie przed wyścigiem :))

Sobota, 16 lutego 2013 · Komentarze(0)
Kategoria Mtb, Ze zdjęciami
Jako, że jutro wybieram się na wyścig przełajowy/mtb do Poznania dzisiaj ruszyłem zeby pojeździć na dawno nie ujeżdzanym rowerze do lasu :)

Moja stała pętelka jest w lesie na drodze do Chwaliszewa od krzyżówki Sulmierzyce/Krotoszyn :) Okrążenie ma może z 700m/1km z jednym sztywnym podjazdem.
No i jak go trudno przez grząski teren podjechać na sucho, tak teraz z zalegającym śniegiem bylo to niemożliwe zupełnie. No to co ? Jako że jutro czekają mnie podbiegi - dzisiaj rower na plecy i jazda 5/6 razy pod górę :D

Później zacząłem jeździć w odwrotnym kierunku co dało efekt taki, że całą pętlę dalo się przejechać bez schodzenia z rower - nie licząc dwóch wywrotek na wyżłobionych przeze mnie koleinach śniegowych :D W międzyczasie oczwyście chwila przerwy na zdjęcia i banana ;)

A tak w ogóle to na początku wszystko mi mówiło "nie jedź, zostań w domu" -> idę do garażu po rower, zapomniałem klucza -> wracam się po klucz i wyciągam rower, ubieram się, odpinam lampki ale... zapomniałem klucza od zapinania rowerowego które wisi na kierownicy -> idę z rowerem na plecach do domu i odpinam zamknięcie ale nieeee, nagle klucz się lamie i zestaw zostaje na kierownicy -> młotek, piłka, obcęgi i nic! nie mógłbym być złodziejem zamkniętych rowerów -> jazda do "kluczmistrza" jednego który za darmo poradził z tym sobie w 5s :)

Co ja się nalatałem dzisiaj to wiem tylko ja :D Jednak trening - o ile tak można nazwać w sumie dzisiejsza jazdę - całkowicie udany :)

Przejechałem sobie chyba z 10 okrążeń z czego 3 najmocniej jak tylko mogłem. Ale zauważyłem jedno, że im szybciej tym mam mniejszą kontrolę na śniegu nad rowerem i robi się bardzo niebezpiecznie w szczególności że moja technika jazdy na MTB nie wymaga większego komentarza ;)

przewyższenia: 170m
max % podjazdu: 11%

Na okrążeniu zrobiłem sobie pit-stop, schlodziłem banana i wodę ;) Bufet!


Giant Revel 2 Disc w zimowej scenerii :)


Ten sam podjazd tylko z zupełnie innej strony, jeszcze sztywniejszy...


I filmik z pętelki :D


Ps. Czego ona chce ?! -->>
Lekarstwo to na nudę, ale czy zapewnia postęp ?
MOŻE WOLAŁA BYŚ MIEĆ DO MNIE PEŁNY DOSTĘP ?

Zapraszam do komentowania wpisów | Komentarze(0)

Komentarze (0)

Nie ma jeszcze komentarzy.
Wpisz cztery pierwsze znaki ze słowa cesam

Dozwolone znaczniki [b][/b] i [url=http://adres][/url]