To co już za mną:

Powtórka z rozrywki... HALA MADRID! :)

Wtorek, 12 lutego 2013 · Komentarze(3)
Kategoria Trenażer
Dzisiaj też jedynie 1h na trenażerze. Ostatnie bardzo długie treningi dały się we znaki i czas trochę odpocząć :) Jutro po pracy do Ostrowa Wlkp. do pani alergolog na rutynowe badania + jak się uda to i zasugeruję spirometrię etc. ;)
Do tego później planuję wizytę odpoczynkową na basenie. A wieczorem oczywiściie Hala Madrid i spektakl RM - MU, czyli starcie gigantów w Lidze Mistrzów :)

A dzisiejszy trening to kilka mocniejszych i równych interwałów kręcąc przy zgoła innych klimatach niż wczoraj - ASOT :)

Do tego jeszcze po pracy pojechałem dzisiaj do sklepu po swój adapter. Fuck! Nie mają go ciągle: "może będzie w środę" - no to adios i czekamy.. Zaraz po wyjściu telefon Formickiego i że kurier już dostarczyl do nich mój zalegly adapter i czy nadal go chce w zamian za ten źle przesłany ?! No pewnie, teraz czekam na Formickiego :) Się okazało, że całemu zamieszaniu winni są jedynie jego pracownicy - bo sam właściciel się pochorował i teraz nadrabia zaległości i prostuje kilka spraw {w tym moją} - no to może przyoszczędzę 50zł :)

A zaraz zabieram się za ostateczne poprawki 1 rozdziału pracy licencjackiej i od.....czwartku ?! ....zaczynam pisać drugi rozdział :D Masakra ale to odwlekam. Ale totalny brak weny, chęci i motywacji do tego typu pracy :D

caD: 87

A taki wyścig czeka mnie w niedzielę, na który oczywiście mam dylemat...Jak się ubrać ? Czerwona kurtka rogelli odpada bo się zgrzeję i upocę, w jesiennej bluzie za zimno.. eee, idź pan do ch... z zimowym ściganiem :D Nieźle mnie powaliło w startach na MTB :D

Zapraszam do komentowania wpisów | Komentarze(3)

Komentarze (3)

Nie ubieraj się za ciepło, to typowe XC i poniżej pulsu 170 nie zejdziesz :)

Virenque 11:32 środa, 13 lutego 2013

Od czwartku? Chcesz spędzić Walentynki w objęciach pracy licencjackiej???

Gość 21:18 wtorek, 12 lutego 2013

Hała Madrytt

Gość 18:01 wtorek, 12 lutego 2013
Wpisz cztery pierwsze znaki ze słowa eraln

Dozwolone znaczniki [b][/b] i [url=http://adres][/url]