To co już za mną:

Są jeszcze dobrzy ludzie!

Czwartek, 20 lipca 2017 · Komentarze(0)
Dzisiaj wybrałem się na małe przepalenie nóżek. Trzeba się poruszać, a za tydzień jechać na 700km! Myślę, że mam już wszystko! Powerbanki, torebki, lampki przednie i tylne, telefon też wiem jak spakować... nowa bateria, kable są... byle były nogi i głowa.

I tu właśnie chciałbym poświęcić kilka słów odnośnie przedniej lampki. Kupiłem dwie, wiadomo, jedna może się popsuć, zgasnąć, przestać działać - cokolwiek... zawsze zostaje chociaż jedna.. ogniw starczy aby świeciła całą noc. Będzie to też prezent, ale o tym innym razem! Kupiłem, przetestowałem.... no i ta jedna zaświeciła i zgasła! To w sumie też nie lampki, to mocne małe latarki! Convoy! Jedna sztuka ponad stówkę w PLN. Dodatkowo zbita była szybka, nie było tej szybki - czort wie, wystawał aby sam kolimator i dioda. Pomyślałem, że po miesiącu od zakupu pewnie nie będzie szans zareklamować, powiedzą że zepsułem, chcę ich okraść, cokolwiek... Wiele razy spotkali się myślę wszyscy z takim traktowaniem przez sprzedawców i producentów... A tu jakie moje zdziwienie. Wysłałem zepsutą latarkę, w piątek... dzisiaj mamy czwartek i latarkę NOWĄ mam już u siebie. Jestem w wielkim szoku, bardzo pozytywnym.

Kontakt bardzo dobry, miły i profesjonalny. Bardzo miła obsługa, szybkie odpisanie na email, szybka przesyłka, praktycznie nowy sprzęt. Sprzedawca nie robił żadnego problemu mimo tego, że (tak! przyznałem się sam!) rozkręciłem ją i zajrzałem w środek w myśl "a może ja to naprawię"... ale że elektrykiem nie jestem - skręciłem jak było i wysłałem do specjalisty. Latarkę kupiłem u tego sprzedawcy na allegro: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4...

Latarkę wymieniono mi mimo tego, że nie posiadałem już paragonu - wyrzuciłem w myśl "no przecież co tu ma się popsuć" - wystarczył nick z allegro. Dlatego tym bardziej czapki z głów!

Można u nich kupić wiele innych rzeczy, POLECAM gorąco!

Zapraszam do komentowania wpisów | Komentarze(0)

Komentarze (0)

Nie ma jeszcze komentarzy.
Wpisz cztery pierwsze znaki ze słowa apust

Dozwolone znaczniki [b][/b] i [url=http://adres][/url]