To co już za mną:

Z Interkolem [ defekt ]

Niedziela, 30 sierpnia 2009 · Komentarze(3)
Kategoria 100-150km
EDIT: 3 września skręciłem sobie noge... dodatkowo {niczym jakiś gratis} zerwałem torebke stawową.. nie ma nic.. noga w gipsie chyba do 18. poźniej jakaś rehabilitacja.. chyba jednym słowem mam wrzesień z głowy...

ps. rower uległ paru znaczącym zmianom.. :]] jak tylko wyzdrowieje i wsiąde na niego zrobie mu zdjęcia :]]
ps.2. kupiłem sobie strój SAXO BANK ^^
ps.3. po tym defekcie musiałem wymienić obręcz w kole..Jazda z Interkolem ...

Wyjazd z Ostrowa i zaczęło się.. tfu.. jeszcze w Ostrowie zapierniczali 40km/h..
po chwili porwało nam się.. wiał bardzo silny wiatr boczny i 4 nam odjechało..
chwila konsternacji i jedziemy dalej.. dawałem bardzo krótkie, oszczędne zmiany bo wiedziałem ,że dając z siebie wszystko na zmianach mogę nie dojechać z nimi do końca..
dogonilismy ich po jakiś 10km ?? odpoczynek przed torami po których jeden po drugim jechały pociągi.. 5-10 minut przerwy :))
po chwili znów mocne tempo i jedziemy.. znowu bardzo krótkie zmiany itd..

w rozdrażewie bufet.. po czym jedziemy sobie z Maciejem i Grzesiem i mnie motywują do ucieczki do Krotoszyna :p No nie było trzeba długo czekać.. Mimo dość silnego wiatru w twarz odjechałem na pareset metrów i przez ok 4km szarpałem się sam jadąc na tętnie ok 190 ledwo 32-34km/h ... zabrakło 3km.. gdy mnie dojechali i zwolniłem i schowałem sie na koncu grupy miałem aż odruchy wymiotne.. to było potworne.. no ale przeszło po chwili.. jestesmy juz ..ja wiem.. 1km od krotoszyna ? i znowu przyśpieszam wyjeżdżam na czoło grupy ponad 40km/h jadę sekundy przed wszystkimi ,ale tak jak błażej zlikwidował moją pierwsza ucieczke ,tak i tu nie dał mi szans i doprowadził reszte po czym rozegrali sobie finisz na tablice.. dalej jesteśmy już w krotoszynie i z Arturem sie zastanawiamy czy jechac do domu czy z nimi do raszkowa dalej.. padło na raszków.. i tego żałuję.. jakieś 10km przed tablicą zaatakował maciej i artur.. porwali nas troche.. ja zostałem z dwójką kolegów .. piotr na prowadzeniu dawał mocne tempo co dawało szanse na dogonienie reszty.. ale.. nagle w raszkowie już nie wiem co sie dzieje.. pitr robi szybki zryw w lewo.. unik przed wielkim kraterem w drodze.. ja zdążyłem aby podnieść przednie koło.. a tylne jak się wpieprzyło do tej wyrwy.. nagle psssssssssssss ... wymienilismy szybko dętke .. wszystko by było ok.. ale .. wsiadam na rower a tu tak mocno bije to tylne koło ze masakra.. nie da się jechać... na szczescie podjezdza artur i cos tam wygina koło parę razy i jest lepiej.. po czym pożegnalismy sie z piotrem i nowym kolegą i pojechalismy na krotoszyn.. bylem wsciekly na siebie.. :/ i nadal jeste .. do serwisu teraz nie mam kiedy jechać :/ rodzice w pracy.. ja zaczynam szkołe.. kur** :/ znowu czeka mnie przerwa w treningach :(((

30km do ostrowa [32km/h]
94km z interkolem [[36kmh]]
21km do domu z raszkowa [[25-27km/h]] z defektem..

http://picasaweb.google.pl/xubix1/NiedzielnyTrening#
a tu jeszcze parę fotek z wczoraj :)

HRmax wyciągnięty podczas mojej szaleńczej ucieczki :D
HRśr taki ruży chyba bo ponad tydzien nie jeździłem i chyba znowu sobie nie pojeżdżę..

Zapraszam do komentowania wpisów | Komentarze(3)

Komentarze (3)

"bo niby jak.." - zwyczajnie. Wystarczy odwrócić rower do góry kołami. Klocki ściągnąć jak najbliżej obręczy by nie obcierały. Miejsce największego wychylenia, które prawie dotyka klocka, luzujesz nypel o ćwierć obrotu, z drugiej strony dociągasz. Nyple regulujesz parami. Gdy bicie się zmniejsza, znów klocki ściagasz bliżej obręczy i powtarzasz, aż zlikwidujesz bicie. Wymaga wprawy i na początku możesz gorzej zdecentrować. Ale jeśli masz oddać i tak do serwisu to warto spróbować. Kto wie, może się nauczysz. Mi znudziło się oddawanie roweru do serwisu, teraz wszystko robię sam. Klucze zwracają się po 2 sezonach jazdy.

inimicus 12:05 wtorek, 1 września 2009

A nie myślałeś by czasem nauczyć się sam centrować koła?

inimicus 07:27 wtorek, 1 września 2009

Jak się dużo jeździ to i nieraz ma się trochę pecha, szkoda, że nie masz drugich kół, ja właśnie złożyłem zamówienie na wykonanie lekkich kół na 32 szprychach. Wolę mieć solidniejsze niż lżejsze. Pozdrawiam Cię i nie martw się szkołą. Też miałem jutro nie iść do szkoły ale wiesz nauczycielowi nie wypada :))))

robin 08:36 poniedziałek, 31 sierpnia 2009
Wpisz dwa pierwsze znaki ze słowa azega

Dozwolone znaczniki [b][/b] i [url=http://adres][/url]