To co już za mną:

KU*** !!! Co za idioci ? Zderzenie czołowe...

Poniedziałek, 30 marca 2009 · Komentarze(2)
Kategoria 0-50km
To miał być spokojny trening...

Jadę sobie przez miejscowosc BIADKi gdzie byłem kiedyś w klubie.. I jadą sobie starzy koledzy na trening. Są to dzieciaki po -13-15-lat. Dziś mieli trening ,tyle ,że na MTB.
Jadą w trójkę.. Ja z drugiej strony śmigam koło 40km/h i widze ze sie nagle pojawili na moim pasie.. no to po hamulcach ,ale i tak nie zdarzylem wychamowac.. jeden przejechal obok mnie a drugi z całym impetem wlecial we mnie..
nie dość ,że mi porozcinał palce i krew sie lała na prawo i lewo.. to prawa manetka wykrzywiona w trzy dupy.. przerzutka tylna nie łapie.. nie moge zmieniac przełożen i jest cały hamulec posrupany..

śmiał się najpierw jak zły i chciał jechać dalej bo on chce na trening...
tak mnie to doprowadzilo do szewskiej pasji że dostał w pysk... i spoważniał.. powiedziałem ,że to ma byc do jutra zrobione i basta [mają u siebie mechanika co robi dla klubu]. jesli cokolwiek bedzie uszkodzone on za to zapłaci-a bynajmniej jego rodzice..

co za idioci ...
gdy po chwili spojrzałem na tętno... było przerażająco wysokie... przez pare minut bez wysilku utrzymywało poziom 190-200


Edit: A teraz jeszcze jak matka wrociła do domu.. Powiedziałem jej co i jak.. Jej reakcja byla zupelnie inna niz sie spodziewałem: "ty zupełnie nie dbasz o ten rower" myje go regularnie, przymierzam sie do nowej kasety i łancucha i siodełka.. no ale ja nie dbam... MOJA WINA ,ZE WPADL WE MNIE JAKIS IDIOTA :?

Zapraszam do komentowania wpisów | Komentarze(2)

Komentarze (2)

Widzę, że kiedy pisałeś ten tekst, nerwy na chamów jeszcze Ci do końca nie przeszły. Jednak proszę popraw "wychamować" bo po gałach ostro daje.

P.S. - Mam nadzieje, że rowerek niedługo będzie sprawny i znów wskoczysz na szosę śmigać. Powodzenia.

inimicus 23:50 poniedziałek, 30 marca 2009

Głupich nie sieją, sami się rodzą...a swoją drogą dobrze sprawę załatwiłeś, jak zapłaci i od starego dostanie wjeb , to się nauczy jeżdzić...pozdro

cigane 19:11 poniedziałek, 30 marca 2009
Wpisz dwa pierwsze znaki ze słowa stwem

Dozwolone znaczniki [b][/b] i [url=http://adres][/url]