To co już za mną:

Wpisy archiwalne w miesiącu

Marzec, 2019

Dystans całkowity:1100.30 km (w terenie 0.00 km; 0.00%)
Czas w ruchu:37:44
Średnia prędkość:29.16 km/h
Maksymalna prędkość:69.00 km/h
Suma podjazdów:4952 m
Maks. tętno maksymalne:182 (94 %)
Maks. tętno średnie:173 (89 %)
Suma kalorii:21708 kcal
Liczba aktywności:16
Średnio na aktywność:68.77 km i 2h 21m
Więcej statystyk

Szoooosooooowooo! :)

Wtorek, 12 marca 2019 · Komentarze(2)
Pierwsza jazda na szosie od kilku miesięcy. Od początku jakoś dziwnie i nieswojo. Po chwili jednak znów było czuć chemię ;-)

Chwila krótkiej i spokojnej jazdy - w piątek badania wydolnościowe. Trzeba odpocząć i się zregenerować by WatTttTtTtttyyyy się zgadzały :)

Rower umyty, łańcuch zmieniony, wszystko wyregulowane. Nowy kask w drodze. Jestem ciekaw nowego sezonu :) Noga jakoś kręci, chciałbym w końcu porównać ją z innymi.

cad: 81Zapraszam do komentowania wpisów | Komentarze(2)

Wyścig MTB "Zimowe Ostatki" OTR Interkol CX80

Niedziela, 3 marca 2019 · Komentarze(0)
Ostatni wyścig MTB w tym czasie jesienno / zimowym. OTR Interkol w Topoli Małej i ta piękna kręta runda miedzy drzewami z setką zakrętów, hopek i innymi takimi. Ogólnie zawsze to była masakra. Ale tym razem mój kochany bordowy Giant został w domu i wziąłem wystartowałem na nowym, przełajowym rowerku :)

Od samego początku jechałem na maXa i dużo do czołówki nie traciłem, póki nie zaczęły się faktycznie  najbardziej techniczne momenty. W sumie nie traciłem tyle co zwykle, w sumie poleciałem na tyle dobrze, że wyścig skończyłem na 9 miejscu open!

Dobra dyspozycja połączona z nowym kilka kilogramów lżejszym rowerem dała mega efekt. Długi czas jechałem na dziesiątym miejscu chwilę za jednym koleżką... odpoczywając o dziwo bo tętno znacząco spadało. Odpocząwszy postanowiłem "zaatakować" chwilkę po przejeździe przez linię start/meta. Do końca okrążenia udało mi się utrzymać dobre tempo i nawet podwyższyć prędkość. Praaaawie udało mi się nawet dogonić ósmego Adama, ale za późno zaatamkwałem :D

Jechało mi się mega dobrze. A za dwa tygodnie już badania wydolnoścniowe i jestem ciekawy co one pokażą :)

No i jeszcze zapomniałem swoich okularów :)  Moment ataku?! :)

Zapraszam do komentowania wpisów | Komentarze(0)