To co już za mną:

Z INTERKOLEM :)

Niedziela, 22 kwietnia 2012 · Komentarze(6)
Kategoria 100-150km, Interkol
Jestem mega zadowolony.. Forma jest bardzo dobra :)

Najpierw z wiatrem do Ostrowa, później spotkanie na rynku z grupą jakoś 10 kolarzy i wybór trasy. Wybór padł na górki czyli Grabów, Mikstat, Ostrzeszów i Kobyla Góra :)
Jakoś dziwnie przypadały mi zmiany na podjazdach to dokręcałem dość mocno, ale i tak te mendy wyskakiwały mi zza pleców.. Później gdy tempo troszkę spadło bo czekaliśmy za tymi co zostali ja sobie sam skakałem na górkach bo tak było w planie :)

Ostatnie 20km ostro pod wiatr, ale prędkość nie spadała raczej poniżej 30km/h z tendencją zwyżkową, no i też tętno nawet spokojne ;)
Dzisiejszy max wyciągnięty jak próbowałem poprawić atak który przypuścili koledzy na mnie po mojej zmianie.. Utrzymałem im koła ale później odjechali... :p

No i jeszcze co najbardziej cieszy, dałem radę na finiszu na tablicę w Odolanowie. Nie zostałem, a przyjechałem drugi gdyż znowu prowadziłem i wyskoczyli mi zza pleców, więc forma jest świetna, udało się dojechać i nawet poprawić ;)

Świetny trening przed Trzebnickim maratonem no i też Radkowem.. ;))
cad:85

Zapraszam do komentowania wpisów | Komentarze(6)

Komentarze (6)

Nie ciesze się, bo wiem że raczej nie mam na nie szans. :D

kaeres123 20:57 niedziela, 22 kwietnia 2012

Stroje maja byc gdzies w połowie maja, ale w Twojej sytuacji i tak bym sie na nie nie cieszył.. ;x

kris91 18:16 niedziela, 22 kwietnia 2012

Brawo Krisu :D Ciesz się, że kolana zdrowe :) Ja jak widać dużo nie jeżdżę... A jak tam stroje ? Gotowe ? :D

kaeres123 18:08 niedziela, 22 kwietnia 2012

Migdal + forma taka jakiej jeszcze nigdy nie było, aż jestem ciekawy jak wypadnę ;) Nie celują w żadne miejsce bo nie wiem, w którym rzędzie się stawiać totalnia w porównaniu do innych...

Virenque + No trening wyszedł świetny, zaciągi po góre, sprinty itd. Jedynie co to obawiam się, że nie będę miał kompanów na trasie, a to samo z siebie zabije wynik.. No i u siebie piszesz, że brak szybkości masz itp. a ja myślę, że mam tą szybkość, siłę i wytrzymałość też, ale ciekaw jestem czy to wystarczy powiedzmy na Ciebie, czy moja dobra forma czasem nie równa się gorszej formie Twojej.. ;))

Ale jedno jest dobre, w głowie się poukładało, wiem że w porównaniu do swoich interkolowych kolegów, mogę walczyć z najlepszymi jak równy z równym.. I wiem, że mogę zostawiać, atakować i gonić w razie potrzeby.. ! :)

kris91 15:39 niedziela, 22 kwietnia 2012

Idealny miałeś trening przed Trzebnicą, będzie moc ;)

Virenque 14:42 niedziela, 22 kwietnia 2012

Dzisiaj w planach miałem podobny dystans ale zabrakło chęci:) Widzę, że jest całkiem zacna forma na Trzebnicę :)

Migdal 13:50 niedziela, 22 kwietnia 2012
Wpisz cztery pierwsze znaki ze słowa ibylo

Dozwolone znaczniki [b][/b] i [url=http://adres][/url]